<?xml version="1.0" encoding="UTF-8"?>
<?xml-stylesheet type="text/xsl" href="/posts/rss.xsl"?>
<rss version="2.0">
<channel>

<title>https://perid.loxblog.com</title>
<link>https://perid.loxblog.com</link>
<description>تعمیر پراید سنسور اکسیژن سنسور میل بادامک بوش دنده دو شاخ کلاج جلو پنجره بوش کلاچ دیاگ صافی بنزین لنت ترمز استارت سوئیچ استارت</description>
<language>fa-ir</language>
<generator>loxblog.com</generator>
<copyright>loxblog.com</copyright>


<item>
<title>مهاجرت به ایتالیا</title>
<link>https://perid.loxblog.com/مهاجرت-به-ایتالیا</link>
<guid>https://perid.loxblog.com/مهاجرت-به-ایتالیا</guid>

<description><![CDATA[
&nbsp;جهت مهاجرت به ایتالیا و اطلاعات بیشتر راجع به ایمت imat و tolc-f&nbsp;
مقایسه تفاوت tolc-f و tolc-c و TOLC-F
و مطالعه کتاب های مورد نیاز برای امتحانات پزشکی و داروسازی در ایتالیا
و نحوه نوشتن CV و COVER LETTER و REOMENDATION LETTER&nbsp;
SOP
و&nbsp; مقایسه کیفیت و شرایط شهرهای مختلف ایتالیا&nbsp;
برای زندگی&nbsp;
به لینک زیر مراجعه کنید
INFOFOREST.NET]]></description>

<pubDate>Fri, 26 Jun 2026 14:16:58 +0330</pubDate>
</item>


<item>
<title>جهت خرید جک آرام بند درب اینجا کلیک نمایید</title>
<link>https://perid.loxblog.com/جهت-خرید-جک-آرام-بند-درب-اینجا-کلیک-نمایید</link>
<guid>https://perid.loxblog.com/جهت-خرید-جک-آرام-بند-درب-اینجا-کلیک-نمایید</guid>

<description><![CDATA[
&nbsp;جهت خرید جک آرام بند درب اینجا کلیک نمایید
]]></description>

<pubDate>Fri, 26 Jun 2026 14:16:58 +0330</pubDate>
</item>


<item>
<title>دیگر زمان آن رسیده که با خودروهای هیبریدی آشنا شویم</title>
<link>https://perid.loxblog.com/دیگر-زمان-آن-رسیده-که-با-خودروهای-هیبریدی-آشنا-شویم</link>
<guid>https://perid.loxblog.com/دیگر-زمان-آن-رسیده-که-با-خودروهای-هیبریدی-آشنا-شویم</guid>

<description><![CDATA[
&nbsp;
با تویوتا پریوس پرفروش ترین خودروی هیبریدی جهان و شرایط فروش و قیمت آن در ایران آشنا شوید
تویو تا پریوس پرفروش&zwnj;ترین و یکی از بهترین خودروهای هیبریدی جهان است
حدود 3.5 لیتر بنزین مصرف می&zwnj;کند
تویوتا پریوس نامی شناخته شده در جهان است. این خودروی به لطف استفاده از تکنولوژی&zwnj;های پیشرفته&zwnj;ی تویوتا، مصرف سوخت بسیار اندکی دارد

نسل چهارم این خودرو کاملا تغییر . در نگاه اول به پریوس ظاهر تا حدودی فضایی آن بسیار جلب توجه می&zwnj;کند. &nbsp;چراغ&zwnj;های جلو و عقب با طراحی شکسته بیش&zwnj;تر به خودرو&zwnj;های اسپرت و قدرتمند شباهت دارد تا نمونه&zwnj;های هیبریدی و کم مصرف. رینگ&zwnj;های ۱۷ اینچی نیز برای افزودن به جذابیت این خودرو افزوده شده است.&nbsp;
حدود 3.5 لیتر بنزین مصرف می&zwnj;کند&nbsp; مگه میشه مگه داریم شوخی نکن تویوتا

&nbsp;این خودرو که در خارج از ایران با قیمت پایه&zwnj;ی ۲۴ هزار دلار به فروش می&zwnj;رسد
اگر دلار را 4 هزار تومان در نظر بگیر 4000*24000=72,000,000
به مبلغ 72 میلیون برای این ماشین می رسیم
و با توجه به این که تعرفه واردات خودروهای هیبریدی 4 درصد می باشد&nbsp; 2,880,000&nbsp; تعرفه واردت می شود
حدود 3 میلیون هم تعرفه واردات این محصول می باشد
&nbsp;پریوس در هر صد کیلومتر حدود 3.5 لیتر بنزین مصرف می&zwnj;کند که آن &zwnj;را در لیست پاک&zwnj;ترین خودروهای جهان قرار می&zwnj;دهد
&nbsp;
تویوتا با عرضه&zwnj;ی پریوس 2016، مرزبندی جدیدی را در دنیای خودرو انجام داده است. ظاهر بی&zwnj;نظیر پریوس 2016 نشانی از تکنولوژی هوشمند پنهان&zwnj;شده در زیر پوست آن دارد. تجربه و لذت رانندگی با آن بسیار از نسل&zwnj;های پیشین بهتر شده و هزینه&zwnj;های نگهداری فوق&zwnj;العاده کم آن، مزیت بسیار بزرگی محسوب می&zwnj;شود. پریوس 2016 پیشرفت&zwnj;های قابل&zwnj;توجهی را ایجاد کرده که لازم است در صنعت خودروهای هیبرید باقی بمانند.
&nbsp;
تویوتا پریوس 2016 از دو موتور بنزینی و الکتریکی با حداکثر توان ترکیبی 121 اسب بخار به طور همزمان بهره می&zwnj;برد:
موتور بنزینی: یک موتور 4 سیلندر خطی 16 سوپاپه با حداکثر توان 95 اسب بخار در 5200 دور در دقیقه و حداکثر گشتاور 142 نیوتن&zwnj;متر در 3600 دور در دقیقه است. این موتور از قابلیت تنظیم آوانس (VVT-i) و میل سوپاپ بالاسری دوگانه (DOHC) بهره می&zwnj;برد.
موتور الکتریکی: یک موتور با ولتاژ الکتریکی 600 ولت است که از باتری ولتاژ بالای هیبریدنیکل متال با ولتاژ 201.6 ولت استفاده می&zwnj;کند.
&nbsp;
میانگین مصرف سوخت ترکیبی پریوس 2016 به ازای هر 100 کیلومتر فقط و فقط 3.6 لیتر سوخت است که عملکرد خیره&zwnj;کننده&zwnj;ای است.
&nbsp;]]></description>

<pubDate>Fri, 26 Jun 2026 14:16:58 +0330</pubDate>
</item>


<item>
<title>بهترین زمان تعویض دنده</title>
<link>https://perid.loxblog.com/بهترین-زمان-تعویض-دنده</link>
<guid>https://perid.loxblog.com/بهترین-زمان-تعویض-دنده</guid>

<description><![CDATA[
&nbsp;
بهترین زمان برای تعویض دنده، زمانی هست که موتور به حداکثر گشتاورش میرسه.و هر ماشینی در دور موتوری به حداکثر گشتاورش میرسه. که من در اینجا سعی کردم برای بیشتر ماشینهای داخلی این دور موتور رو جمع کنم.


بی شک کاستی هایی داره. به بزرگی ببخشید.

=============

206 تیپ 5 و 6 و 206 SD V9 &amp; V8 &amp; V1 :دور 4000

206 SD V20 و 206 تیپ 2 و 3 : 3400

سوزوکی گراند ویتارا: 4000

مزدا 323 1.6 glx: دور 4000

زانتیا 2000: 2750

تویوتا کرولا 1.8 xli : دور 4700

هیوندای آوانته gx 2000 : دور 2900

پروتون جنتو: 4000

پروتون ایمپین: 4000

مرسدس بنز c200 2008 : دور 2800-5000

تویوتا کمری v6 گراند: 4200

ماکسیما : 3600

مرسدس بنز s350: دور 2400

تویوتا پرادو 4 سیلند 5 درب: 3800

مرسدس e240 2600: دور 4500

کیا ریو: 4500

تندر 90: 3750&nbsp;

تویوتا کمری glx چهار سیلندر: 4000

هیوندای سوناتا 4 سیلندر: 4250

رنو مگان 2000: 3750

مزدا 3: 4000

فولکس گل : 3000

هیوندای کوپه V6 : دور 4000

پراید ها : 2500 (البته برای 132 زده 2800)

پژو 405 (GLX&amp; SLX &amp; GLI ) و پژوی پارس: دور 3500

سمند LX و معمولی و سورن : 3500&nbsp;

سمند سریر: 4250

روا: 3000

وانت باردو: 3750
مورانو در دور 4000 به حداکثر گشتاور میرسه.
==================

البته به نظر من باید یکم دور موتور از حداکثر گشتاور بگزره و بعد دنده عوض کرد.

بی شک به شرایط هم خیلی بستگی داره. مثلا دور موتوری که در سربالایی برای تعویض دنده استفاده میشه فرق داره با دور موتوری که در حالت عادی باید استفاده بشه.

نظر یکی از دوستان برای سمند
بهترین زمان برای تعویض دنده اعداد زیر هست (برای سمند)

دنده 1- 3000
دنده 2 - 3700
دنده 3 - 4000





پراید در دور 2500 به حداکثر گشتاور میرسه ولی خوبه تا 500 تا بالاتر و حتی تا 3500 هم عوض کنید. پس پراید هم بهتره روی 3000 عوض کنید.

کدوم مدل از پژو ها؟

206 تیپ 6؟ تیپ 2؟ 405؟ یا ...

ولی دوست عزیز معمولا بین 3000-4000 عوض کردن خوبه. دور های پایین هم برای موتور ضرر داره.




همونطور که دوستمون گفت حداکثر گشتاور سمند در 3000 دور هست. شما هم بهتره در همین دور و حتی 500 تا بیشتر دنده رو عوض کنید.

البته توی دفترچش هم یه چیزایی گفته.
&nbsp;
405 در دور 3500 دور بر دقیقه به ماکزیمم گشتاور میرسه ( نه در دور 3000 ) . خوب یعنی اینکه ما به 3500 رسیدیم عوض کنیم ؟؟؟

نه&nbsp;

ما باید دنده رو در دوری تعویض کنیم که بعد از شیفت , دنده بعدی در دور ماکزیمم تورک یا همون 3500 قرار بگیره .&nbsp;

یعنی در خودروی 405 ( سمند پارس ) در دور 4500 . که اگر عمل شیفتینگ رو انجام بدید دنده بعدی روی دور 3500 گاز میخوره یعنی ماکزیمم گشتاور و این بهترین حالت برای شتاب گیری شما هست .&nbsp;

البته یه نکته ریز برای افرادی که در پیست و مسابقات هستند وجود داره که به ضرایب هر دنده بستگی داره . به عبارتی در خودروی 405 چون ضرایب دنده یک یا سایر ضرایب تفاوت بیشتری داره ( بیشتره ) شما می بایست در دور 5000 دنده 1 رو تعویض کنید تا دنده 2 در دور 3500 قرار بگیره . ولی سایر دنده ها در دور 4500 می بایست تعویض شند .

هر چند افرادی که در پیست هستند از گیربکس های کلوز ریشو استفاده میکنند . . اونها ضرایب بسیار نزدیکی بهم داره و بر اساس استیج های مسابقات طراحی و تولید میشند .
وصيه من اينه كه به قول دوست عزيزمون اقا فرشاد دور موتور رو تا همون دوري كه گشتاور تكميل ميشه پر كنيد&nbsp;
البته براي تنبل نشدن موتور هم هر چند وقت يك بار دنده اي يك و دو و سه رو به صورت ارام تا خط كات اف پر كنيد و بذاريد ماشين يه چند ثانيه كات اف بكنه
نکته در مورد زانتیا&nbsp;
زانتیا موتوره پرتوانی داره و شما میتونی بعد از پر کردن دنده یک , دنده رو به 5 ( 2 نه 5) تعویض کنی و باز هم به مسیر خودت ادامه بدی.
زانتیا در دور های پایین شتاب خیلی خوبی میگیره.
نظر یکی از دوستان راجع به تعویض دنده&nbsp;
به نظر من ماشین یک حالتی بگیره مثلا باید زوزه بکشه من همیشه ایطوری عوض میکنم زیاد به صفحه کیلو هم نگاه نمیکنم گاهی اوقات
نظر یک دوست دیگر
این حرفای که میگن اگه با دور بالا دنده عوض کنی برای ماشین بهتره اشتباهه.من فقط تجربه خودمو می گم تا حالا هم ضرر نکردم.برای سمند تا 3500-3700 کافیه چون در غیر اینصورت سیلندر ماشینت گشاد میشه اما یه توصیه گاهی اوقات مثلا واسه 15 دقیقه دنده کشی کن با دور6000 که موتور تنبل نشه یادت باشه باکت تا نصفه پر باشه اخه دنده کشی با دور بالا وباک خالی به سوزنای انژکتور ضرر میرسونه البته دنده کشی با دور بالا رو فقط ماهی 1 بار توصیبه میکنم]]></description>

<pubDate>Fri, 26 Jun 2026 14:16:58 +0330</pubDate>
</item>


<item>
<title>وام مسکن یکم یا اوراق تسهیلات خرید مسکن، کدام‌یک به‌صرفه‌تر است؟</title>
<link>https://perid.loxblog.com/وام-مسکن-یکم-یا-اوراق-تسهیلات-خرید-مسکن-کدامیک-بهصرفهتر-است</link>
<guid>https://perid.loxblog.com/وام-مسکن-یکم-یا-اوراق-تسهیلات-خرید-مسکن-کدامیک-بهصرفهتر-است</guid>

<description><![CDATA[
&nbsp;&nbsp;وام مسکن یکم&nbsp;بانک مسکن&nbsp;به&zwnj;صرفه&zwnj;تر است یا وام با اوراق تسهیلات خرید مسکن&nbsp;بانک مسکن؟ تاثیر تورم، ارزش ریال، قیمت خانه و مبلغ اجاره بر هر یک از این وام&zwnj;ها چیست؟
&nbsp;
برای بررسی دقیق و ریز بینانه این موضوع بر روی ادامه مطالب کلیک نمایید
&nbsp;وام مسکن یکم&nbsp;بانک مسکن&nbsp;به&zwnj;صرفه&zwnj;تر است یا وام با اوراق تسهیلات خرید مسکن&nbsp;بانک مسکن؟ تاثیر تورم، ارزش ریال، قیمت خانه و مبلغ اجاره بر هر یک از این وام&zwnj;ها چیست؟
&nbsp;
چندین راه برای گرفتن وام مسکن وجود دارد. اما وام مسکن یکم&nbsp;بانک مسکن&nbsp;و وام با اوراق تسهیلات خرید مسکن&nbsp;بانک مسکن&nbsp;(تسه) دو راهی&nbsp; هستند که بیشتر موردتوجه خریداران است. اما هرکدام از این وام&zwnj;ها هزینه&zwnj;ها و شرایط خودشان را دارند. رده بررسی می&zwnj;کند که با در نظر گرفتن هزینه&zwnj;ها و شرایط اقتصادی کدام وام برای شما به&zwnj;صرفه&zwnj;تر است.
&nbsp;
وام با اوراق تسهیلات خرید مسکن&nbsp;بانک مسکن&nbsp;(تسه)
اگر در مورد وام با اوراق&nbsp;بانک مسکن&nbsp;یا همان تسه اطلاع کافی ندارید توصیه می&zwnj;کنیم حتماً&nbsp;همه چیز درباره اوراق تسهیلات خرید مسکن&nbsp;را بخوانید. برای اینکه 60 میلیون تومان بگیرید باید 120 برگ اوراق بخرید. قیمت به&zwnj;روز اوراق تسهیلات مسکن را می&zwnj;توانید از&nbsp;بخش تسه رده&nbsp;ببینید. این کار با در نظر گرفتن قیمت 75 هزار تومان برای هر برگ اوراق 9 میلیون تومان خرج دارد و بنابراین عملاً 51 میلیون تومان به دست شما می&zwnj;رسد.

    مبلغ وام: 60 میلیون تومان (51 میلیون پس از خرید اوراق)
    نرخ سود: اوراق 17.5 درصد
    مبلغ قسط به روش ساده: 999 هزار تومان
    کل سود: 83 میلیون و 880 هزار تومان

دانستنی شماره یک: کل پرداختی (اصل و سود) وام با اوراق 143.8 میلیون تومان است.

البته جدای از این وام می&zwnj;توانید با خرید اوراق، مبلغ 10 میلیون تومان دیگر هم در قالب تسهیلات جعاله تعمیر مسکن از&nbsp;بانک مسکن&nbsp;وام بگیرید. با این تفاوت که بازپرداخت این وام 5 ساله است.
وام مسکن یکم&nbsp;بانک مسکن
اگر در مورد شرایط وام مسکن یکم اطلاع ندارید مطلب&nbsp;وام مسکن یکم&nbsp;بانک مسکن&nbsp;را حتماً مطالعه کنید.&nbsp;

    در این وام سقف فردی تسهیلات قابل اعطا بر روی هر واحد در شهر تهران&nbsp;80 میلیون تومان، در شهرهای بزرگ بالای 200 هزار نفر جمعیت&nbsp;60 میلیون تومان&nbsp;و سایر مناطق شهری معادل&nbsp;40 میلیون تومان تعیین شده است. بنابراین برای هر زوج شاغل در تهران 80 میلیون تومان پرداخت می&zwnj;شود که&nbsp;مجموع آن به 160 میلیون تومان می&zwnj;رسد.
    حداقل&nbsp;متوسط موجودی در هر دوره 6 ماهه برای کسب سقف&zwnj;های تسهیلاتی 80 میلیون تومان، 60 میلیون تومان و 40 میلیون تومان، به ترتیب 13.5 میلیون تومان، 10 میلیون تومان و 6.7 میلیون تومان تعیین شد؛ بنابراین اگر سپرده&zwnj;گذاران اقدام به افتتاح حساب با حداقل&zwnj;های اعلام&zwnj;شده بکنند و در طول مدت سپرده&zwnj;گذاری موجودی حساب خود را افزایش ندهند پس از شش دوره انتظار شش&zwnj;ماهه معادل سه سال می&zwnj;توانند از سقف&zwnj;های تعیین&zwnj;شده بهره&zwnj;مند شوند.


همان&zwnj;طور که پیش&zwnj;تر خواندید، در وام با اوراق 51 میلیون تومان به دستمان رسید. برای اینکه امکان مقایسهٔ دو وام را داشته باشیم شرایط وام مسکن یکم را برای دریافت 51 میلیون تومان بررسی می&zwnj;کنیم.

    مبلغ وام: 51 میلیون تومان
    نرخ سود: 9.5 درصد
    میزان سپرده&zwnj;گذاری در بانک: 25.5 میلیون تومان
    مدت سپرده&zwnj;گذاری: یک سال
    قسط هر ماه: 595 هزار تومان
    کل سود دوره: 34 میلیون و 660 هزار تومان

دانستنی شماره دو: کل پرداختی (اصل و سود) وام مسکن یکم 85.6 میلیون تومان است.

در نظر داشته باشید که به سپردهٔ شما در طول این یک سال سودی پرداخت نمی&zwnj;شود و بنابراین سودی که می&zwnj;توانستید در این یک سال دریافت کنید بخشی از هزینه&zwnj;های شما است. برای محاسبهٔ هزینهٔ فرصت خواب یک&zwnj;سالهٔ پولتان باید بالاترین نرخ سود تضمینی را در نظر بگیریم. در حال حاضر صندوق&zwnj;های سرمایه&zwnj;گذاری درآمد ثابت با ضمانت نقدشوندگی توسط بانک&zwnj;ها احتمالاً بهترین گزینه هستند. اگر در مورد ویژگی&zwnj;های صندوق&zwnj;های سرمایه&zwnj;گذاری اطلاع ندارید&nbsp;راهنمای دریافت سود بیش از 18 درصد از بانک&zwnj;ها&nbsp;و&nbsp;&nbsp;6 نکته که قبل ار سپرده&zwnj;گذاری در صندوق&zwnj;های سرمایه&zwnj;گذاری باید بدانید&nbsp;را بخوانید.

    میانگین سود 3 ماه گذشته در صندوق&zwnj;های سرمایه&zwnj;گذاری: 22
    سود ماهانه: 1.83
    سود مرکب سالانه: حدود 24 درصد
    سود مرکب 25.5 میلیون تومان سپرده: 6.1 میلیون تومان

دانستنی شماره سه: سود سپرده&zwnj;ای که باید برای گرفتن وام در بانک بگذارید 6.1 میلیون تومان است.
&nbsp;
تورم و تأثیر آن بر ارزش وام مسکن یکم&nbsp;و وام با اوراق تسهیلات خرید مسکن

دانستنی شماره چهار: 10 سال دیگر یک&zwnj;میلیون تومان ارزش خیلی کمتری دارد. دلیل آن&zwnj;هم تورم است. بنابراین قسطی که 10 سال دیگر باید بپردازید به پول امروز خیلی کمتر است.

محاسبات درواقع پیچیده&zwnj;تر از این است. در پرداخت اقساط به روش ساده شما در 12 سال هرماه مبلغ ثابتی را به بانک پرداخت می&zwnj;کنید. اما ارزش ریال در این مدت کمتر و کمتر می&zwnj;شود. بنابراین باید کاهش ارزش پول ملی با توجه به وجود تورم را نیز به محاسبات اضافه کرد.
&nbsp;
دانستنی شماره پنج: اگر به خاطر تورم هرسال 10 درصد از ارزش ریال کم شود 1 میلیون تومان امروز 12 سال بعد 314 هزار تومان ارزش دارد.

در اینجا باید فرضی برای کاهش ارزش ریال ناشی از تورم در 12 سال آینده داشته باشیم. این کاهش ارزش در طول دو سال گذشته کمتر شده اما در برخی از اوقات به بالای 30 درصد هم رسیده است. در جدول زیر محاسبه کرده&zwnj;ایم که ارزش یک&zwnj;میلیون تومان در امروز با کاهش سالانه در طول 12 سال آینده چقدر خواهد بود.
&nbsp;


    
        
            &nbsp;
            ارزش واقعی ریال (با کاهش ارزش سالانه 15 درصد)
            ارزش واقعی ریال (با کاهش ارزش سالانه 10 درصد)
            ارزش واقعی ریال (با کاهش ارزش سالانه 2 درصد)
        
        
            سال اول
            1 میلیون تومان
            1 میلیون تومان
            1 میلیون تومان
        
        
            سال دوم
            850 هزار تومان
            900 هزار تومان
            980 هزار تومان
        
        
            سال سوم
            722 هزار تومان
            810 هزار تومان
            960 هزار تومان
        
        
            سال چهارم
            614 هزار تومان
            729 هزار تومان
            941 هزار تومان
        
        
            سال پنجم
            522 هزار تومان
            656 هزار تومان
            922 هزار تومان
        
        
            سال ششم
            444 هزار تومان
            590 هزار تومان
            904 هزار تومان
        
        
            سال هفتم
            377 هزار تومان
            531 هزار تومان
            886 هزار تومان
        
        
            سال هشتم
            321 هزار تومان
            478 هزار تومان
            868 هزار تومان
        
        
            سال نهم
            272 هزار تومان
            430 هزار تومان
            851 هزار تومان
        
        
            سال دهم
            232 هزار تومان
            387 هزار تومان
            834 هزار تومان
        
        
            سال یازدهم
            197 هزار تومان
            348 هزار تومان
            817 هزار تومان
        
        
            سال دوازدهم
            167 هزار تومان
            314 هزار تومان
            801 هزار تومان
        
    


&nbsp;
برای دیدن کامل مطالب داخل جدول از اسکرول استفاده شود
اگر شما وام با اوراق گرفته&zwnj;اید با فرض اینکه نرخ کاهش ارزش ریال در طول این 12 سال هرسال 10 درصد باشد در این صورت در سال پایانی ارزش 999 هزارتومانی که هرماه به بانک پرداخت می&zwnj;کنید به پول امروز حدود 314 هزار تومان خواهد بود.
در جدول زیر کل پرداختی (اصل و سود) وام&zwnj;های مسکن یکم و اوراق با در نظر گرفتن کاهش ارزش ریال محاسبه شده&zwnj;اند.


    
        
            &nbsp;
            ارزش واقعی کل بازپرداخت وام با اوراق به ریال امروز
            ارزش واقعی کل بازپرداخت وام مسکن یکم به ریال امروز
            اختلاف ارزش واقعی بازپرداخت دو وام به ریال امروز
        
        
            کاهش سالانه 2 درصدی
            129 میلیون تومان
            76.8 میلیون تومان
            52.2 میلیون تومان
        
        
            کاهش سالانه 10 درصدی
            86 میلیون تومان
            51.2 میلیون تومان
            34.8 میلیون تومان
        
        
            کاهش سالانه 15 درصدی
            68.5 میلیون تومان
            40.8 میلیون تومان
            27.7 میلیون تومان
        
    




برای دیدن کامل مطالب داخل جدول از اسکرول استفاده شود


دانستنی شماره شش: هرقدر که تورم بالاتر باشد اختلاف ارزش پرداختی دو وام به یکدیگر نزدیک&zwnj;تر می&zwnj;شود.

اینکه نرخ کاهش ارزش ریال را چقدر برآورد کنید به تحلیل هر فرد در مورد آیندهٔ اقتصادی مربوط است. ما در ادامهٔ این مطلب محاسبات را با نرخ کاهشی 10 درصد دنبال کرده&zwnj;ایم.
&nbsp;
مقایسهٔ مجموع هزینه&zwnj;های وام مسکن یکم و وام با اوراق تسهیلات خرید مسکن

دانستنی شماره هفت: قیمت وام مسکن یکم درمجموع 28.7 میلیون تومان ارزان&zwnj;تر از وام با اوراق تمام می&zwnj;شود.

دانستنی شماره هشت: هرقدر تورم کمتر باشد اختلاف قیمت دو وام بیشتر می&zwnj;شود و در تورم صفر به 52.1 میلیون تومان می&zwnj;رسد.

احتمالاً حالا سؤالتان این است که با در نظر گرفتن تمام این محاسبات بالاخره کدام وام به&zwnj;صرفه&zwnj;تر است.
برای مقایسه ارزش دو وام ابتدا هزینهٔ کل هر یک از این دوم را محاسبه کنیم:
هزینهٔ کل وام اوراق برای 60 میلیون تومان وام (51 میلیون واقعی) = کل پرداختی دوره به ارزش ریال امروز (با کاهش سالانه 10 درصد)
کل هزینه دوره: 86 میلیون تومان
&nbsp;
هزینهٔ کل وام مسکن یکم برای 51 میلیون تومان وام = کل پرداختی دوره به ارزش ریال امروز (با کاهش سالانه 10 درصد)+ هزینه فرصت سپردهٔ یک&zwnj;ساله
کل هزینه دوره: 51.2 میلیون تومان+ 6.1 میلیون تومان= 57.3 میلیون تومان
&nbsp;
تفاوت هزینه اوراق با مسکن یکم: 86 میلیون تومان- 57.3 میلیون تومان = 28.7 میلیون تومان
با این محاسبات قیمت وام مسکن یکم درمجموع 28.7 میلیون تومان ارزان&zwnj;تر از وام با اوراق تمام می&zwnj;شود.
&nbsp;
تأثیر افزایش قیمت خانه بر ارزش وام مسکن یکم&nbsp;و وام با اوراق تسهیلات خرید مسکن

دانستنی شماره نه: هرقدر میزان تورم قیمت خانه بالاتر باشد ارزش وام با اوراق بیشتر می&zwnj;شود.

دانستنی شماره ده: اگر قیمت خانه&zwnj;ای که می&zwnj;خرید زیر 250 میلیون تومان است حتی با بیشترین تورم هم ارزش وام مسکن یکم بیشتر از وام با اوراق است.

بااین&zwnj;وجود باید یک نکتهٔ دیگر را هم باید در نظر بگیرید. وقتی شما از اوراق استفاده می&zwnj;کنید می&zwnj;توانید همین حالا وام بگیرید و ملک خود را خریداری کنید اما اگر برای دریافت وام مسکن یکم باید یک سال صبر کنید. نکته در این است که قیمت مسکن ثابت نمی&zwnj;ماند و ممکن است بالاتر رود. در این صورت افزایش یا کاهش احتمالی قیمت مسکن را نیز باید وارد محاسبات کنیم.
در حال حاضر به نظر می&zwnj;رسد که قیمت مسکن به حد پایین خود نزدیک شده و با توجه به رشد محدود معاملات در ماه&zwnj;های اخیر به نظر نمی&zwnj;رسد که در سال آینده شاهد کاهش قیمت باشیم. اما در مورد افزایش قیمت دیدگاه&zwnj;ها متفاوت است. برخی بر این باورند که رکود مسکن همچنان در سال آینده باقی می&zwnj;ماند و برخی دیگر امید به رشد مجدد بازار دارند.
در جدول زیر محاسبه کردیم که اگر در سال آینده تورم مسکن بین 2 تا 15 درصد باشد چه تأثیری بر روی قیمت 4 ملک با قیمت&zwnj;هایی بین 150 تا 450 میلیون تومان خواهد داشت. ملک&zwnj;های با قیمت&zwnj;های خیلی بالاتر از این ارقام در تهران و شهرهای بزرگ وجود دارند اما احتمالاً بسیاری از متقاضیان دریافت وام مسکن به دنبال واحدهایی با قیمت کمتر از 500 میلیون تومان هستند.
&nbsp;


    
        
            قیمت ملک
            نرخ افزایش قیمت در سال آینده
            میزان افزایش ارزش ملک
        
        
            150
            2 درصد
            3 میلیون تومان
        
        
            250
            2 درصد
            5 میلیون تومان
        
        
            350
            2 درصد
            7 میلیون تومان
        
        
            450
            2 درصد
            9 میلیون تومان
        
        
            150
            5 درصد
            7.5 میلیون تومان
        
        
            250
            5 درصد
            12.5 میلیون تومان
        
        
            350
            5 درصد
            17.5 میلیون تومان
        
        
            450
            5 درصد
            22.5 میلیون تومان
        
        
            150
            10 درصد
            15 میلیون تومان
        
        
            250
            10 درصد
            25 میلیون تومان
        
        
            350
            10 درصد
            35 میلیون تومان
        
        
            450
            10 درصد
            45 میلیون تومان
        
        
            150
            15 درصد
            22.5 میلیون تومان
        
        
            250
            15 درصد
            37.5 میلیون تومان
        
        
            350
            15 درصد
            52.5 میلیون تومان
        
        
            450
            15 درصد
            67.5 میلیون تومان
        
    


&nbsp;
برای دیدن کامل مطالب داخل جدول از اسکرول استفاده شود&nbsp;

اگر اثر افزایشی تورم مسکن بیش از 28.7 میلیون تومان اختلاف هزینهٔ وام مسکن یکم یا اوراق باشد در این صورت این وام اوراق است که برنده رقابت صرفه خواهد شد. همان&zwnj;طور که در جدول می&zwnj;بینید برای ملک&zwnj;های با قیمت پایین حتی در تورم بسیار بالا هم همچنان افزایش قیمت نمی&zwnj;تواند اختلاف قیمت دو وام را پوشش دهد و بنابراین اگر قصد خرید ملک&zwnj;های با قیمت پایین را دارید می&zwnj;توان گفت که وام مسکن یکم حتماً برنده خواهد بود. اما اگر بر این باورید که قیمت خانه در سال آینده با رشد چشمگیری مواجه خواهد شد و البته ارزش ملکی هم که می&zwnj;خواهید بخرید بالاست در آن صورت ممکن است به اوراق فکر کنید.
&nbsp;
اجاره، رهن و تأثیر آن بر ارزش وام مسکن یکم&nbsp;و وام با اوراق تسهیلات خرید مسکن

دانستنی شماره یازده: اگر وام با اوراق بگیرید همین حالا می&zwnj;توانید خانه بخرید. پس نسبت به وام مسکن یکم یک سال کمتر اجاره می&zwnj;دهید.

یک فاکتور دیگر هم بر روی صرفه تأثیر دارد و آن در صورتی است که الآن اجاره&zwnj;نشین هستید. اگر همین حالا خانه بخرید دیگر لازم نیست تا سال آینده اجاره بدهید و بنابراین کل اجاره تا سال آینده هم عملاً جزو هزینه&zwnj;های وام مسکن یکم می&zwnj;شود.
در جدول زیر اثر اجاره را در قالب رهن بررسی کرده&zwnj;ایم.


    
        
            &nbsp;
            هزینه فرصت مبلغ رهن با سود 24 درصد
        
        
            30 میلیون تومان
            7.2 میلیون تومان
        
        
            50 میلیون تومان
            12 میلیون تومان
        
        
            70 میلیون تومان
            16.8 میلیون تومان
        
        
            90 میلیون تومان
            21.6 میلیون تومان
        
        
            110 میلیون تومان
            26.4 میلیون تومان
        
    


&nbsp;
برای دیدن کامل مطالب داخل جدول از اسکرول استفاده شود&nbsp;

البته در بسیاری از موارد ترکیبی از اجاره و پول پیش باید پرداخته شود که با توجه به بالاتر بودن نرخ سود اجاره از نرخ سود بازار عملاً این هزینه فرصت بیشتر از این هم می&zwnj;شود.
بنابراین اگر اجاره&zwnj;نشین هستید مبلغ اجاره و هزینه فرصت پول پیش را هم باید به برداشت خود از تورم احتمالی مسکن در سال آینده اضافه کنید. اگر جمع این دو مبلغ از 28.7 میلیون تومان بیشتر شد اوراق انتخاب بهتری برای شماست.
&nbsp;
دانستنی شماره دوازده: ارزش وام با اوراق مسکن تنها در حالتی بیشتر از وام مسکن یکم است که سال آینده قیمت خانه خیلی زیاد شود و تورم هم در 12 سال آینده همیشه بالای 10 درصد باشد.
برای اطلاعات بیشتر می توانید به لینک زیر مراجعه نمایید
از لینک زیر برداشت شده&nbsp;https://www.rade.ir/news/234
&nbsp;
]]></description>

<pubDate>Fri, 26 Jun 2026 14:16:58 +0330</pubDate>
</item>


<item>
<title>مشکلات محافظ کامپیوتر ecu 206</title>
<link>https://perid.loxblog.com/مشکلات-محافظ-کامپیوتر-ecu-206</link>
<guid>https://perid.loxblog.com/مشکلات-محافظ-کامپیوتر-ecu-206</guid>

<description><![CDATA[
دوستان توجه کنند بستن محافظ ecu بعد ار گذشت مدت زمانی ممکن است مشکلاتی را برای ecu ماشین شما ایجاد کند
یکی از خطاهایی که شاید ایجاد شود قطع شدن برق انژکتور و تک کار کردن موتور ماشین می باشد
در صورتی که همچین مشکلی برای شما ایجاد شد محافظ ایسیو را باز نمایید و سوکت ecu باز کرده و دوباره بزنید مشکل شما حل خواهد شد
و نیاز نیست&nbsp; هزینه بی خودی کرده به تعمیر کار ecu , برق کار مراجعه نمایید ان هم اگر بتوانند مشکل را تشخیص بدهد 
به روشهای مختلف حداقل هرینه ای بین 250 الی 500 هزار تومان از شما درخواست خواهند کرد
و شاید هم ماشین شما را الکی یک روز همان جا نگه دارند که بگویید ما روی ماشین شما کار انجام دادیم!!!!!!!!!!!!
مواظب باشید الکی سیم کشی ماشین شما را باز نکنند
در بدترین حالت با تمیز کردن ic انژکتور روی ecu مشکل شما رفع خواهد شد
وحتی بعضی مواقع بستن محافظ ecu باعث مصرف بنرین دوبرابر و بد کار کردن ماشین می شود
اگر حتما می خواهید محافظ ببندید از محافظ درب موتور استفاده نمایید
&nbsp;
&nbsp;]]></description>

<pubDate>Fri, 26 Jun 2026 14:16:58 +0330</pubDate>
</item>


<item>
<title>سازندگان معروف ECU:</title>
<link>https://perid.loxblog.com/سازندگان-معروف-ecu</link>
<guid>https://perid.loxblog.com/سازندگان-معروف-ecu</guid>

<description><![CDATA[
سازندگان معروف ECU:
&nbsp;

    شرکت Bosch آلمان:  اين شرکت بهترين و معروف&zwnj;ترين سازنده ECU و کيت انژکتوري در دنيا مي&zwnj;باشد و  در اغلب خودروهاي پيشرفته جهان نشاني از آن را مي&zwnj;توان يافت. چند مدل از  زانتيا موجود در ايران داراي کيت انژکتوري Bosch مي&zwnj;باشد.
    شرکت Delco آمريکا:  اين شرکت يکي از قديمي&zwnj;ترين شرکت&zwnj;هاي سازنده ECU مي&zwnj;باشد و ECU آن در اغلب  خودروهاي آمريکايي بخصوص خودروهاي شرکت GM يا جنرال موتورز بکار رفته است.  مانند کاديلاک، پونتياک و... همچنين در خودروهاي دوو کره مانند دوو  ESPERO.
    شرکت Ford آمريکا:  اين شرکت سازنده خودرو، سازنده ECU البته براي خودروهاي فورد مي&zwnj;باشد و  اولين بار ايده کنترل تطبيقي يا خود-يادگير در خودروهاي اين شرکت عملا  پياده&zwnj;سازي شد.
    شرکت Siemens آلمان:  فعاليت اين شرکت گرچه به اندازه رقيب آلماني آن يعني Bosch نيست اما  ECUهاي خوبي مي&zwnj;سازد. ECU پرايد انژکتوري موجود در ايران طراحي اين شرکت  است.
    شرکت Magneti Marelli ايتاليا:  اين شرکت در اروپا محبوبيت زيادي داشته و بر روي اغلب خودروهاي اروپايي  کيت آن نصب است. به عنوان مثال خودروهاي فيات مدل PUNTO و فولکس واگن مدل  GOLF IV، مزدا ۳۲۳.
    شرکت Sagem فرانسه:  بر روي اغلب ماشين&zwnj;هاي فرانسوي ECU اين شرکت نصب است. بنابراين پژو ۲۰۶،  مدل&zwnj;هايي از زانتيا؛ همچنين خودروهاي ايراني مانند سمند و پيکان انژکتوري.
    شرکت Nippon Denso ژاپن:  اين شرکت توسط شرکت تويوتا تاسيس شده و بخش عمده سهام آن را دارا مي&zwnj;باشد  البته ۶ درصد سهام آن متعلق به شرکت Bosch است. ECU اغلب خودروهاي تويوتا  (مانند تويوتا لندکروز) و برخي خودروهاي ژاپني مانند نيسان، هوندا، سوزوکي و  ... متعلق به اين شرکت مي&zwnj;باشد.

یک روش میانبر برای حل مشکل برق نداشتن انژکتور یکی از سیلندرها برای انژکتورهایی که نیم ترتیبی کار می کنند
البته برای حالت ترتیبی هم به نظرم میشود استفاده کرد فقط مصرف بنزین بیشتر می شود
تست مداری که یکی یکی سوزنها را می کنیم سالم هستند  یعنی یه پایه از سوزن برق رااز رله دوبل می گیرد درست است اما پایه دوم  سوزن منفی از ECU میگیرد از توی برد کامپیوتر قطع می باشد . حالا اگر  انژکتور 2و 3 باشند از هم متوانند استفاده کنند . و اگر انژکتور 1و4باشند  از هم . ودر چنین مواقعی با یک تیکه سیم پایه سوزن انژکتوری که از کامپیوتر  می اید را به هم وصل کنید (1و4) (2و3)مشکل حل می شود&nbsp; 

http://sadeghshafizade.blogfa.com/author/sadeghshafizade
&nbsp;MPFI Bosch ME 7.4.4 206
سيستم پاشش چند نقطه اي به سه دسته تقسيم مي شود :
&nbsp;الف &ndash; دستة غيرترتيبي :  در اين دسته هر چهار انژكتور با هم پاشش مي كنند كه در ECU هاي MM8P (  مگنتي مارلي ) كاربرد داشته و در خودروهاي مانند سري اول پژو پرشيا و سمند .
ب &ndash; دستة نيمه ترتيبي :  در اين سيستم انژكتورها جفت جفت پاشش مي كنند يعني انژكتورهاي 1 و 4 با هم  و 2 و 3 نيز با هم پاشش مي كنند كه در ECU SL96 استفاده شده كه در  خودروهاي پيكان ، سمند ، پژو 405 و RD استفاده شده است .
ج &ndash; دستة ترتيبي : اين  دسته با پيشرفت تكنولوژي جايگزين دو گروه قبلي شده و امروزه در تمامي  خودروها استفاده مي شود . در اين سيستم پاشش سوخت به صورت تك تك و بر اساس  احتراق 2 و 4 و 3 و 1 مي باشد كه ECU هاي اين نوع S 2000 مي باشد
&nbsp;
معرفی سیستم الکترونیکی موتور پژو ۲۰۶
ECU های مورد استفاده در سیستم انژکتور  موتور ۲۰۶ از انواع مختلفی بوده و سیستم تزریق سوخت ان از نوعMPFI تک پاشش  است. به عبارتی انژکتور هر سیلندر جداگانه بر طبق ترتیب احتراق ۱۳۴۲ سوخت  را تزریق می کند که در بعضی از خودروهای قدیمیتر این طور نیست و انژکتور دو  سیلندر ۱ و۴ &ndash; ۳ و۲ را باهم پاشش میکنند. ECU مورد استفاده در موتورTU3  قدیمی تیپ ۱ غیر مولتی پلکس ۳۵S2000 &mdash; و در تیپ های ۲و۳ مولتی پلکس S2000 &mdash;  ۳E 3F است. ولی در خودرو های جدیتر از ECU والو استفاده می شود. در موتور  های TU5 از نوع ECU BOSCH ME7.4.4 استفاده می شود که در نوع خودروهای  جدیدتر از BOSH ME7.4.5 استفاده میشود.
 
&nbsp;در حال حاضر 4 مدل ECU&nbsp; بر روی اکثر خودروهای داخلی و خارجی قرار گرفته اند &nbsp;  MAGNETI MARELI-SL96-S2000-SIEMENS-BOSCH

    
    ایسیو مگنتی مارلی از شرکت ایتالیایی هست که درایران درسال 81 بر روی تعداد اندکی پژو پارس نصب گردید(در حدود 50 دستگاه )
    
    
    ایسیو SL96 که از کارخانه ساژم فرانسه می باشد و از سال 82 تا 83 بر روی ماشینهای ایران خودروپیکان ،&nbsp; آردی ،&nbsp; 405 ، سمند  &nbsp;بجز 206 نصب گردیده بود.
    

از همین کارخانه&nbsp;  SAGEM خانواده&nbsp;&nbsp;  S با مدلهای متفاوت دیگری بر روی خودرو ها قرار گرفت که به شرح زیر می باشد

S2000.10 خودرو پژو405 پژو پارس سمندمعمولي

S2000.11 .پيكان&nbsp;  وانت پيكان  &nbsp;آردي روا ,

S2000.3E پژو 206

S2000.3F پژو 206

S2000.35 پژو 206
S2000. PL4 
S2000. JCI
&nbsp; پژو 206S2000. J34 
&nbsp;&nbsp; پژو 206S2000. J35
S3000 نصب بر روی خودروی مگان
این موارد نمونه هایی هستند که در ایران برروی خودروها قرار گرفتند و مدلهای دیگر را میتوان در خودروهای خارجی جستجو نمود.
نوع دیگر ایسیوهای استفاده شده در خودروها ایسیو زیمنس   SEMENS میباشد که کشورهایی مثل آلمان ،کره و بالاخره چین تولید کننده آن می باشند که بطور خلاصه برروی خودروهای داخلی زیر نصب گردیده اند
&nbsp;
SEMENS CI1 پيكان وانت و پرايد

SEMENS CI2 پرايد.روا

SEMENS CI3 روا

SEMENS CI4 ايموبيلايزر سمند. پرايد

SEMENS CI5ايموبيلايزر سورن . LX

SEMENS CI6
SEMENS CI7
SEMENS 
خودرو لوگان (L90) , خودروهای هیوندا و کیا و دیگر خودروها
و در نهایت از پرکاربرد ترین ایسیو در اکثر خودروهای دنیا ایسیو بوشBOSCH می باشد که خودروهایی همچون بنز بی ام دبلیو آئودی و دیگر خودروها از آن استفاده می کنند.
در زیر نام چند مدل  ECU&nbsp; که در داخل کشور استفاده می شود ومشخصات آنها را برای شما قید شده است.
&nbsp;&nbsp;
BOSCH &nbsp;MP 5.2&nbsp;&nbsp;&nbsp; . زانتيا 2000

BOSCH &nbsp;MP 7.3&nbsp;&nbsp;&nbsp; .  &nbsp;زانتيا 1800
&nbsp;
BOSCH ME 7.4.4 پژو206. پارس

BOSCH. 7.4.5 &nbsp;پژو 206SD
BOSCH  &nbsp;7.4.9   &nbsp;
BOSCH  &nbsp;7.4.11 
&nbsp;BOSCH 7.9.7.1 
و ....
جدول انواع  : داخل کشور ECU 


    
        
            
            VALEO
            
            
            BOSCH
            
            
            SIEMENS
            
            
            S2000
            
        
        
            
            JCI
            
            
            5.2
            
            
            CI1
            
            
            10
            
        
        
            
            J34
            
            
            7.3
            
            
            CI2
            
            
            11
            
        
        
            
            J35
            
            
            7.4.4
            
            
            CI3
            
            
            3E
            
        
        
            
            &nbsp;
            
            
            7.4.5
            
            
            CI4
            
            
            3F
            
        
        
            
            &nbsp;
            
            
            7.4.9
            
            
            CI5
            
            
            35
            
        
        
            
            &nbsp;
            
            
            7.4.11
            
            
            CI6
            
            
            LC
            
        
        
            
            &nbsp;
            
            
            7.9.7.1
            
            
            CBA
            
            
            SLC
            
        
        
            
            &nbsp;
            
            
            &nbsp;
            
            
            CA0
            
            
            FC5
            
        
    


برای دیدن لیست کامل انواع خودرو و ایسیوهای استفاده شده بر روی دانلود کلیک نمائید.]]></description>

<pubDate>Fri, 26 Jun 2026 14:16:58 +0330</pubDate>
</item>


<item>
<title>مقايسه MVM315 با 206 تيپ 5</title>
<link>https://perid.loxblog.com/مقايسه-mvm315-با-206-تيپ-5</link>
<guid>https://perid.loxblog.com/مقايسه-mvm315-با-206-تيپ-5</guid>

<description><![CDATA[
مقايسه MVM315 با 206 تيپ 5
همه ما می دانیم که صنعت خودروسازی در ایران دچار آشفتگی شده، تحریم های  اقتصادی، کمبود قطعات، برنامه ریزی نادرست، ضرر دهی کلان، سوء استفاده  سودجویان&hellip; این ها فقط چند تا از ده ها دلیلی می باشد که کمر صنعت خودرویی  را شکسته و باعث شده تا خودروسازها قیمت محصولات خود را بالا ببرند. یکی از  این محصولات 206 هستش که قیمتش نسبت به پارسال دو برابر شده که همین  افزایش قیمت باعث دو دل شدن مشتریان این خودرو شده. از طرفی هجوم خودروهای  چینی که بسیار پر زرق و برق هستند، بیشتر مردم را دچار شک و تردید کرده که  آیا یک ماشین چینی بخرند یا نه. یکی از این ماشینای چینی، چری A13 یا  فالوین2 است که در ایران توسط مدیران خودرو و با نام mvm 315  ساخته می شود و توانایی رقابت با دویست و شیشی را دارد که جزء پرطرفدار  ترین ماشین های ایران هست. حال اگر شما جزء افراد دو دل هستید به شما  پیشنهاد می کنم قبل از تصمیم گیری این مقاله را با دقت بخوانید و اگر هم دو  دل نیستید باز هم مقاله را بخوانید. ضرری که ندارد!
قبل از مقایسه معنی این دو اصطلاح سخت و تاثیر گذار را بشناسید
اسب بخار=شتاب گیری در دور بالا(پیشرانه سرعتی)
گشتاور= قدرت از جا کندن و کشندگی در دورهای پایین(پیشرانه قدرتی)
&nbsp;طبق گفته کارول شلبی: اسب بخار باعث فروخته شدن خودرو؛ تورک(گشتاور) باعث برنده شدن در مسابقه می&zwnj;شود

طراحی بیرونی
ابتدا از 206 شروع می کنیم. از سال 2001 که این ماشین در ایران شروع به  تولید شدن کرد هیچ کس نگفته که 206 ماشین زشتی است. با اینکه 206 پانزده  سال پیش طراحی شده ولی هیچ وقت رنگ کهنگی و پیر شدن را به خود نگرفته در  حالی که تمام ماشینای دهه نودی و هم سن و سال او تا الان خسته کننده و حال  بهم زن شده اند.

&nbsp;
&nbsp;
&nbsp;
&nbsp;
&nbsp;
&nbsp;
&nbsp;
پژو 206 از سال 98 تاکنون در ایران به همین شکل باقی مانده
&nbsp;
&nbsp;
&nbsp;
&nbsp;
&nbsp;
&nbsp;
&nbsp;
به نظر من چنین ماشینی که بتواند چهره خود را 15 سال روی مد نگه دارد  باید واقعا زیبا باشد. اما رقیب 206 یعنی mvm برعکس بیشتر ماشین های هم  وطنش، حال بهم زن و زمخت و کسل کننده نیست و در واقع آن هم ماشین  زیباییست. البته خیلی ها معتقدند، علت زیبایی ام وی ام&nbsp; این است که جلوی  این ماشین شباهت به جلوی 206 دارد! که این حرف مربوط به جلوی ماشین میباشد  اما زیبایی این ماشین در نیم رخش است نه در جلو. استفاده از خطوط بلند بر  روی بدنه و استفاده از رینگ های اسپرت و کم بودن عرض شیشه ها از دلایل  زیبایی نیم رخ این ماشین هستند.

&nbsp;
&nbsp;
&nbsp;
&nbsp;
&nbsp;
&nbsp;
&nbsp;
MVM 315
&nbsp;
&nbsp;
&nbsp;
&nbsp;
&nbsp;
&nbsp;
&nbsp;
در کل انتخاب بین این دو ماشین به عنوان ماشین زیباتر کار سختی است و  نیاز به کلی فکر دارد و من حوصله ندارم که درباره این موضوع فکر کنم و می  سپرمش بدست خودتون. اما مطمئن باشید که بعد از خرید هر کدام از انها هیچ کس  بهتون نمی گوید بدسلیقه.
طراحی داخلی

&nbsp;
&nbsp;
&nbsp;
&nbsp;
&nbsp;
&nbsp;
&nbsp;
&nbsp;
داشبورد متفاوت ام وی ام 315 
&nbsp;
&nbsp;
&nbsp;
&nbsp;
&nbsp;
&nbsp;
&nbsp;
&nbsp;
&nbsp;
&nbsp;
&nbsp;
&nbsp;
&nbsp;
&nbsp;
&nbsp;
داشبورد مدرن پژو 206
&nbsp;
&nbsp;
&nbsp;
&nbsp;
&nbsp;
&nbsp;
&nbsp;
&nbsp;
&nbsp;
&nbsp;
&nbsp;
شما در کابین 206 یک طراحی اروپایی دهه نودی می بینید و در کابین mvm یک  طراحی چینی پر زرق و برق. طراحی mvm در نگاه اول ممکن است دلربا و فریبنده  باشد ولی بعد از مدتی خسته کننده میشود همچنین کیفیت پایین مواد به کار  رفته در داشبورد به مشکل خسته کننده شدن دامن زده در حالی که در 206 عکس  این قضیه هست و میدانیم که تمام افرادی که 206 دارند هیچ وقت مشکل خسته  کننده شدن نداشتند. پس، برنده طراحی داخلی : 206
پیشرانه
حجم موتور پژو 1587 سی سی است که از موتور 1497 سی سی mvm چیزی حدود 100 سی  سی بزرگتره. پس به ما اینو می فهماند که 206 بیشتر از mvm تشنهٔ بنزین  است. اما قدرت هر دو ماشین یکیه و موتور هاشون نیرویی معادل 110 اسب بخار  را در دور موتور 5800 به چرخ های جلو وارد میکنند. اما تفاوت اصلی اینه که  پژو 220 کیلو از mvm سبک تره که واقعاً اختلاف زیادی هستش که میتونه کلی در  رانندگی تاثیر بگذاره.
حداکثر گشتاور 206 و mvm , جفتشون 140 نیوتون بر متر می باشد اما 206 در  دور موتور 4000 به این مقدار میرسد ولی mvm در دور موتور 4500 . یعنی 206  زودتر به حداکثر گشتاور میرسد. پس 206 بخاطر گشتاور بهتر و وزن کمتر، شتاب  بیشتری نسبت به mvm دارد در نتیجه برنده پیشرانه : 206
 امکانات
ماشین های چینی را می توان در یک جمله خلاصه کرد &laquo;گول زننده&raquo;. البته  بعضی هاشون مثل همین mvm 315 یا جیلی و گریت وال در کل ماشین های خوبی&zwnj;اند  اما بقیشون ساخته شده اند تا گول بزنند. چینی ها خوب یاد گرفتند که چشم  مشتریان خود را با استفاده از امکانات نسبتاً زیاد و لوازم های مختلف و  آپشن های گوناگون، کور کنند. پس میتوان حدس زد که برنده امکانات این مقاله  چه ماشینی هستش. اما من برای اینکه مقالم کامل باشه امکانات این دو ماشین  را در سه بخش ترمز و امکانات رفاهی وامنیت مقایسه کردم.
ترمز :چرخ های جلوی mvm دارای ترمز دیسکی و چرخ های عقب دارای ترمز کاسه ای  هستند که مجهز به سیستم ABS میباشند. در 206 هر چهار چرخ دیسکی و مجهز به  ABS &ndash; EBD &ndash; EBR میباشند. پس 206 ترمز های بهتری دارد.

&nbsp;
&nbsp;
&nbsp;
&nbsp;
&nbsp;
&nbsp;
&nbsp;
ام وی ام MVM315
&nbsp;
&nbsp;
&nbsp;
&nbsp;
&nbsp;
&nbsp;
&nbsp;
امکانات رفاهی : هر دوی این خودروها از امکانات نسبتا مشابهی بهره می برند که مهمترین آنها بدین شرح است:
پژو : ۱- کنترل اتوماتیک تهویه ۲- تنظیم برقی آینه ها.
ام وی ام : ۱- سیستم پخش mp3 با پورت USB ۲- تنظیم برقی چراغ های جلو ۳- سنسور دنده عقب.
بنظر نمی رسد که بخش امکانات رفاهی برنده خاصی داشته باشد!
 امنیت
امروزه بخش به ظاهر بی اهمیت امنیت بسیار مورد توجه قرار گرفته مثلاً هفته  پیش دیدیم که چطور کارشناسان خودرو volvo V40 را بهترین هاچ بک سال انتخاب  کردند زیرا در این ماشین می&zwnj;توانید نوآوری های بسیار زیادی در بخش امنیت  ببینید مثلاً ایربگ برای عابران یا سیستم ترمز اتوماتیک یا سیستم تشخیص  عابران پیاده و یا سیستم به خاطر آوردن علائم جاده به راننده. که همهٔ  اینها سیستم های بسیار جالبی هستند که متاسفانه نمیتوانم در این مقاله به  بررسی آنها بپردازم. اما دو ماشین مورد بحث ما هم سیستم های نسبتاً مناسبی  دارند. مثلاً هر دو ماشین در مجموع دو عدد ایربگ برای سرنشینان جلو دارند و  مجهز به قفل مرکزی با ریموت و کمربند های سه نقطه ای پیش کشنده هستند  (تروخدا فرق امنیت این ماشین ها را با امنیت volvo ببینید در حالی قیمت  volvo v40 برابر قیمت این دو ماشینه). از فرق های 206 و mvm 315 می توان به  داشتن آژیر برای mvm و داشتن سیستم قطع سوخت هنگام تصادف برای 206 اشاره  کرد. اما حرف آخر را ستاره ایمنی میزند که هر دو ماشین دارای چهار ستاره  هستند اما پژو چهار ستارهٔ خود را از euroncap و mvm از c-ncap گرفته (  c-ncap یک شرکت چینی هست که آزمایش های آسان تری نسبت به یوروکاپ میگیرد)  نظر همه کارشناسان این است که ستاره های چینی را باید نسبت به ستاره های  اروپایی، کمتر شمرد. پس این یکی به نفع پژو 206

&nbsp;
&nbsp;
&nbsp;
&nbsp;
&nbsp;
&nbsp;
&nbsp;
&nbsp;
چری فالوین 2 فیس لیفت 2012 
&nbsp;
&nbsp;
&nbsp;
&nbsp;
&nbsp;
&nbsp;
&nbsp;
&nbsp;
&nbsp;
&nbsp;
&nbsp;
&nbsp;
&nbsp;
&nbsp;
داشبورد چری فالوین2 مدل 2012 
&nbsp;
&nbsp;
&nbsp;
&nbsp;
&nbsp;
&nbsp;
&nbsp;
&nbsp;
&nbsp;
&nbsp;
&nbsp;
&nbsp;
&nbsp;
&nbsp;
چری فالوین 2 فیس لیفت 2012
&nbsp;
&nbsp;
&nbsp;
&nbsp;
&nbsp;
&nbsp;
&nbsp;
&nbsp;
&nbsp;
&nbsp;
 سواری
پژو دارای هندلینگ بالایی است و سواری نرمی هم داره و همچنین مدل تیپ پنج  که خیلی اسپرت تر از مدل های دیگه هست، فرمان و ترمزهایی با عکس العمل بالا  داره. از ایرادات این ماشین میتوان به فضای کم برای سرنشینان عقب اشاره  کرد.
حال میرسیم به mvm . چون من موفق نشده ام سوار mvm بشم نمیتوانم در این  موضوع نظر بدم پس نقد این قسمت را میسپارم به شمایی که سوار این ماشین  شدید. لطفا کسایی که سوار این ماشین شدند نکات مربوط به سواری مثل هندلینگ،  نرمی کمک فنرها، صدای موتور، ضربه های کابین و &hellip; و در آخر اینکه سواری  کدام ماشین بهتر است را در کامنت ها بذاره تا من و دیگران استفاده کنیم.

&nbsp;
&nbsp;
&nbsp;
&nbsp;
&nbsp;
&nbsp;
&nbsp;
206 با عمری بیش از یک دهه
&nbsp;
&nbsp;
&nbsp;
&nbsp;
&nbsp;
&nbsp;
&nbsp;
نتیجه گیری کلی
این قسمت برای کسایی هست که حوصله نداشتند مقاله را بخوانند. من در این  قسمت کل مقاله را در یک مقایسه خلاصه کردم اما برنده را اعلام نمیکنم چون  واقعا این دو ماشین مثل همند و انتخاب این دو یه جورایی سلیقه ای میشه؛ و  من به عنوان یک انسانی که واسه خودش سلیقه ای داره نه به عنوان یک نویسنده،  206 را ترجیح میدم البته به شرطی که دویست و شیشی که با پسوند ایرانی  تولید میشه، هیچ فرقی با دویست شیش سال پیش نداشته باشه مگرنه مجبورم mvm  را انتخاب کنم. امیدوارم مسئولین به جمله قبلی توجه داشته باشند چون با  افزایش قیمت هاشون دیگر بازار طبق میل آنها انحصاری نیستش و باید به رقابت  با چینی ها بپردازند و چیزی که روشنه اینه که در رقابت دیگر نمیشود هر کاری  که دوست داشت انجام داد و به مشتری توجهی نکرد. قابل توجه مسئولانی که چند  وقت پیش در رسانه ها گفتند؛ ( 206 چه ایرانی باشد چه فرانسوی چه باکیفیت  باشد چه بی کیفیت واسه مردم فرقی ندارد و فروش خود را میکند) و این مقاله  ثابت میکند که اینطور نیست و اگر مردم احساس کنند که 206 در حال پسرفت هستش  رو به محصولات چینی می آورند.
به امید روزی که همین خودروساز باعث افتخار ایران و ایرانی باشد.
مقایسه 206 و mvm 315 در یک نگاه :
پژو : ۱- طراحی داخلی بهتر ۲- پیشرانه و شتاب بهتر ۳- ایمنی بهتر.
ام وی ام : ۱- امکانات رفاهی بیشتر ۲- مصرف کمتر.
فراموش نکنید که امتیاز قسمت &laquo;سواری&raquo; داده نشده و آن بستگی به نظرات شما داره.


اندازه ها و ابعاد
مشخصات
پژو 206
ام وی ام MVM315
طول خودرو
382 cm
414 cm
عرض خودرو
165 cm
168 cm
حجم فضاي صندوق عقب
245 لیتر
&ndash;
گنجایش مخزن سوخت
50 لیتر
&ndash;
فاصله بين دو محور
245
253
وزن
1054
1200


نویسنده: امیر وزیری
&nbsp;
&nbsp;
&nbsp;
&nbsp;
&nbsp;

برلیانس h320
ماشین دیگری که تقریبا هم رده 206 تیپ5 می باشد
برلیانس H320 هاچبک چینی پارس خودرو که از  سال 1394 مونتاژ می شود مجهز به پیشرانه 1498 سی سی با حداکثر توان 103 اسب  بخار دارای یک گیربکس اتوماتیک 4 سرعته میباشد. ماشین برلیانس H320 در بخش  امکانات رفاهی دارای سنسور عقب و سانروف و تهویه مطبوع اتوماتیک و خودرو  برلیانس H320 در بخش فنی مجهز به سیستم ترمز ضد قفل و سیستم توزیع نیروی  ترمزو دارای دو کیسه هوای راننده و سرنشین جلو میباشد.
&nbsp;

لیفان ایکس 50
خودروی لیفان ایکس 50&nbsp; با  ظاهر قابل قبول که از سال 1394 توسط شرکت کرمان موتور مونتاژ میشود با  توجه به بازار تشنه این سگمنت فروش خوبی را تجربه کرده است اما این به  معنای کیفیت ساخت بالای لیفان x50 &nbsp;نیست. در بخش فنی خودرو لیفان ایکس 50&nbsp;  دارای پیشرانه&nbsp; به حجم 1500 سی سی با حداکثر توان 103 اسب بخار و دارای یک  گیربکس اتوماتیک cvt میباشد که تعویض دنده ها را به نرمی انجام میدهد .و  در بخش رفاهی ماشین لیفان ایکس 50 دارای سنسور عقب سیستم صوتی دارای چهار بلندگو و کنترل سیستم صوتی روی فرمان و سانروف میباشد .در بخش ایمنی لیفان ایکس 50&nbsp;  مجهز به سیستم ترمز ضد قفل و سیستم توزیع نیروی ترمز و دارای دو کیسه هوای  راننده و سرنشین جلو میباشد.&nbsp;(در نظر داشته باشید که خودروی لیفان x50 به  عنوان یک کراس اوور یاد میشود تا هاچبک. اما جالب است بدانید که ارتفاع این  خودرو از سطح زمین&nbsp; نسبت به رنو ساندرو فقط 6 میلی متر بالا تر است.پس هیچ  جای نگرانی نیست که این خودرو را در زمره هاچبک ها بخوانیم)
&nbsp;
دوستان که معنی&nbsp; این&nbsp; می خواهند معنی دو اصطلاح سخت و تاثیر گذار را بشناسید
به مقایسه زیر توجه کنند
اسب بخار=شتاب گیری در دور بالا(پیشرانه سرعتی)
گشتاور= قدرت از جا کندن و کشندگی در دورهای پایین(پیشرانه قدرتی)
&nbsp;طبق گفته کارول شلبی: اسب بخار باعث فروخته شدن خودرو؛ تورک(گشتاور) باعث برنده شدن در مسابقه می&zwnj;شود
&nbsp;برای تصور بهتر دوستان گرامی در این باره یه توضیح کوچیک هم بنده اضافه  میکنم  که اسب بخار مربوط میشه به شتاب ماشین و گشتاور یا تورک هم به قدرتی  که از چرخها به آسفالت وارد میشه! برای مثال دو خودروی پژو 405 و وانت  نیسان رو در نظر بگیرید هر دوتا تقریبا اسب بخار یکسانی دارند در وانت  نیسان حداکثر توان 100 اسب بخار 4500 دور در دقیقه و حداکثر گشتاور 190  نیوتون&zwnj;متر 2400 دور در دقیقه و در 405 حداکثر توان 98 اسب بخار با 6000  دور در دقیقه و حداکثر گشتاور 148 نیوتون&zwnj;متر با 3500 دور در دقیقه
ولی همه ما خوب می دونیم که شتاب 405 خیلی بیشتر از وانت نیسان هستش ولی در  عوض قدرت وانت نیسان بخاطر گشتاور بیشتر موتورش توانایی حمل بار بسیار  بیشتری رو داره (نیسان تا 4 تن بار رو می تونه راحت ببره ولی آیا 405 هم می  تونه یه ماشین مثلا یک تنی رو با همون سرعت بوکسر کنه!؟)
درسته این دوتا ماشین اختلاف های بسیار زیادی هم در کاربری و هم سیستم  انتقال قدرت دارند ولی خواستم با این مثال نچندان درست تا حدودی تصور درستی  به دوستان منتقل کنم.
چون متغیرهای دیگری هم در این قضیه درگیر هستند]]></description>

<pubDate>Fri, 26 Jun 2026 14:16:58 +0330</pubDate>
</item>


<item>
<title>مقایسه ساندرو استپ وی با ساندرو</title>
<link>https://perid.loxblog.com/مقایسه-ساندرو-استپ-وی-با-ساندرو</link>
<guid>https://perid.loxblog.com/مقایسه-ساندرو-استپ-وی-با-ساندرو</guid>

<description><![CDATA[
ساندرو  از لحاظ ابعادی، ۴۰۲۰ میلی&zwnj;متر طول، ۱۷۴۶ میلی&zwnj;متر عرض و ۱۵۳۴ میلی&zwnj;متر  ارتفاع دارد و فاصله بین دو محور آن نیز ۲۵۸۸ میلی&zwnj;متر است. در مقابل  ساندرو استپ&zwnj;وی ۴۰۲۴ میلی&zwnj;متر طول، ۱۷۵۳ میلی&zwnj;متر عرض و ۱۵۸۴ میلی&zwnj;متر  ارتفاع دارد و فاصله بین دو محور آن نیز همانند ساندرو معمولی، ۲۵۸۸  میلی&zwnj;متر است.

&nbsp;
&nbsp;
همانطور که مشاهده می&zwnj;کنید بیشتر تغییرات ابعادی در عرض و ارتفاع خودرو  بوده است و طول این محصول تغییر چندانی نکرده است. از لحاظ طراحی ظاهری هر  آنچه که درباره ساندرو هاچبک باید بگوییم، در ارتباط با مدل استپ&zwnj;وی نیز  صدق می&zwnj;کند چرا که هر ۲ خودرو از طراحی ظاهری یکسانی برخوردار هستند و فقط  در قسمت&zwnj;های بسیار جزئی مانند رنگ سپرها و تزئینات دور گلگیرها با هم تفاوت  دارند. چراغ ها در مدل استپ&zwnj;وی کمی تغییر کرده است و به&zwnj;نظر طراحی بهتری  نسبت یا ساندرو هاچبک دارند و جلوپنجره نیز تغییرات مثبتی داشته است. اگرچه  تغییرات مدل استپ&zwnj;وی، نسبت به هاچبک معمولی بسیار جزئی است اما چهره قدیمی  ساندرو را کمی قابل تحمل کرده است.
ساندرو استپ وی

هر ۲ خودرو مجهز به پیشرانه ۱۵۹۸ سی&zwnj;سی هستند، این پیشرانه توانایی تولید  ۱۰۵ اسب بخار در ۵۷۵۰ دور بر دقیقه و حداکثر گشتاور ۱۴۰ نیوتن متر در ۳۷۵۰  دور بر دقیقه را دارد. بنابراین هیچ تغییری در بخش فنی ساندرو استپ&zwnj;وی  اعمال نشده و مشخصات دقیقا مشابه ساندرو هاچبک است.

ساندرو استپ&zwnj;وی در آزمون euro ncap تواتسته ۳ ستاره ایمنی دریافت کند و  البته این شاید نمره خوبی برای این خودرو محسوب نشود اما باید به تاریخ  عرضه و تولید این خودرو توجه کرد و مدل ۲۰۱۲ استپ&zwnj;وی توانسته است ۴ ستاره  ایمنی را دریافت کند. در کل از لحاظ ایمنی استپ&zwnj;وی و ساندرو مشابه هم هستند  و هر ۲ محصول از لحاظ ایمنی نسبت به خودروهای چینی عملکرد بهتری دارند و  قابلیت اطمینان آنها نیز بیشتر است.
&nbsp;
&nbsp;

    
        
            تیپ
            دستی
            اتوماتیک
        
        
            تجهیزات ایمنی و رفاهی
        
        
            کیسه هوای راننده
            &nbsp;دارد
            دارد
        
        
            کیسه هوای سرنشین جلو بهمراه سوئیچ غیرفعال نمودن
            دارد
            دارد
        
        
            کامپیوتر اطلاعات سفر
            دارد
            دارد
        
        
            ترمز ضدقفل ABS بهمراه توزیع الکترونیکی ترمز
            &nbsp;دارد
            دارد
        
        
            سیستم تهویه مطبوع با کنترل دستی
            دارد
            دارد
        
        
            چراغ مه شکن جلو
            دارد
            دارد
        
        
            سیستم ضد سرقت (Immobilizer)
            دارد
            دارد
        
        
            قفل مرکزی بهمراه کنترل از راه دور
            دارد
            دارد
        
        
            شیشه بالابر برقی جلو و عقب
            دارد
            دارد
        
        
            آینه های جانبی برقی مجهز بهمراه گرمکن
            دارد
            دارد
        
        
            کنترل سیستم صوتی زیر فرمان
            دارد
            دارد
        
        
            آینه های جانبی کرومیک
            ندارد
            دارد
        
        
            برف پاک کن و شیشه شور عقب به همراه مه زدا
            دارد
            &nbsp;دارد
        
        
            سیستم صوتی (رادیو + سی دی (پخش فشرده)+USB+4 بلندگو)
            دارد
            دارد
        
        
            زه جانبی و ریل سقفی و دستگیره های همرنگ بدنه
            ندارد
            دارد
        
        
            پشت سری بالشتی ردیف جلو با قابلیت تنظیم ارتفاع
            دارد
            دارد
        
        
            کمربند ایمنی سه نقطه ای برای سرنشین های ردیف عقب
            دارد
            دارد
        
        
            دکمه ضد لغزش خودرو در جاده های لغزنده
            &nbsp;
            &nbsp;
        
    

ساندرو هاچبک با دنده دستی در هر ۱۰۰ کیلومتر ۶.۷ لیتر و با دنده اتومات،  ۸.۳ لیتر سوخت مصرف می&zwnj;کند. این درحالیست که استپ&zwnj;وی در مدل دنده دستی ۶.۷  لیتر را مصرف می&zwnj;کند و در حالت اتومات ۸ لیتر در هر ۱۰۰ کیلومتر مصرف  می&zwnj;کند. احتمالا گیربکس این خودرو بهبود پیدا کرده است یا جایگزینی برای آن  پیدا شده و یا فقط یک ادعا است! همچنین قیمت رنو ساندرو استپ&zwnj;وی در مدل  اتوماتیک ۵۲ میلیون و ۵۵۰ هزار تومان و مدل دنده&zwnj;ای ۴۶ میلیون و ۵۰۰ هزار  تومان اعلام شده، درحالی که ساندرو هاچبک بابرچسب قیمتی ۴۳ میلیون و ۵۰۰  هزارتومان برای مدل دنده دستی و ۴۹ میلیون و ۵۰۰ هزارتومان برای مدل دنده  اتومات، عرضه شده است. به&zwnj;نظر نمی&zwnj;رسد این افزایش قیمت، منصفانه باشد چرا  که تغییرات بسیار کمی مدل استپ&zwnj;وی در خود داشته است.
&nbsp;
مصرف سوخت و قیمت


     				 			نمای صندوق ساندرو استپ وی و ساندرو معمولی
    
    
    


ساندرو هاچبک با دنده دستی در هر ۱۰۰ کیلومتر ۶.۷ لیتر و با دنده  اتومات، ۸.۳ لیتر سوخت مصرف می&zwnj;کند. این درحالیست که استپ&zwnj;وی در مدل دنده  دستی ۶.۷ لیتر را مصرف می&zwnj;کند و در حالت اتومات ۸ لیتر در هر ۱۰۰ کیلومتر  مصرف می&zwnj;کند. احتمالا گیربکس این خودرو بهبود پیدا کرده است یا جایگزینی  برای آن پیدا شده و یا فقط یک ادعا است! همچنین قیمت رنو ساندرو استپ&zwnj;وی در  مدل اتوماتیک ۵۲ میلیون و ۵۵۰ هزار تومان و مدل دنده&zwnj;ای ۴۶ میلیون و ۵۰۰  هزار تومان اعلام شده، درحالی که ساندرو هاچبک بابرچسب قیمتی ۴۳ میلیون و  ۵۰۰ هزارتومان برای مدل دنده دستی و ۴۹ میلیون و ۵۰۰ هزارتومان برای مدل  دنده اتومات، عرضه شده است. به&zwnj;نظر نمی&zwnj;رسد این افزایش قیمت، منصفانه باشد  چرا که تغییرات بسیار کمی مدل استپ&zwnj;وی در خود داشته است.
&nbsp;
اطلاعات بیشتر را در متن زیر بخوانید

در دنیا &laquo;ساندرو&raquo; را با لوگوی &laquo;داچیا&raquo; می  &shy;شناسند؛ داچیا نام یک شرکت خودروساز و از زیر مجموعه ها و همکاران شرکت  رنوی فرانسه است که&nbsp;به عنوان برند ارزان قیمت و اقتصادی تحت مالکیت رنو  قرار دارد.
ساندرو استپ وی نیز تا کنون در قالب دو نسل به بازار ارائه شده&nbsp;که داچیا  آنها را ساندرو یک (2007- 2012 در رومانی) و دو (2012-&nbsp;تاکنون) نام گذاری  کرده است که البته مدل دوم را &laquo;فیس لیفت&raquo; هم می&shy; نامند.
علت این نام گذاری هم آن است که تغییرات این دو خودرو محدود به تعویض چراغ ها و البته کمی اصلاح ساختارهای ایمنی بدنه می شود.
بر همین اساس، رنو ساندرویی که در خیابان های شهر می&shy; بینیم از نوع اول  است و پس از رونمایی اولین نمونه در سپتامبر ۲۰۰۷ در کشورهای برزیل، در  رومانی، کلمبیا و سپس در ایران تولید شده است.
شاید جالب باشد که بدانید کلمبیا آخرین ساندرو نسل اول را در سال ۲۰۱۵  تولید کرد و اکنون به تولید نسل دوم این مدل می پردازد، به عبارت دیگر  تولید ساندرو نسل اول در تمام نقاط جهان به جز ایران متوقف شده است.
ساندرو دارای پلت فرم مشترکی با لوگان یا همان تندر ۹۰ است که احتمالا  بارها سواری آن را تجربه کرده اید؛ این خودرو که یک سوپرمینی هاچ بک 5 درب  محسوب می شود، از لحاظ پلت فرم با داستر نیز هم خانواده است.

ساندرو استپ وی&nbsp;با طول 4020، عرض 1746 (بدون آیینه های عرضی) و ارتفاع  1534 میلیمتر در حالت عادی یک سر و گردن از خودروهای سدان و هاچ بک تولید  داخل بلندتر به نظر می رسد؛ حال آن که ارتفاع در خودروی استپ وی همین مدل  که سابقاً در برزیل و رومانی تولید شده است به 1578 میلیمتر می رسد.
بنابراین ساندرو استپ وی در حدود&nbsp;4.5 سانتی متر&nbsp;نسبت به مدل معمولی،  افزایش ارتفاع را تجربه کرده&nbsp;است که البته شامل وجود باربند روی سقف خودرو  می شود و ظاهرا تغییر ارتفاع کف خودرو از سطح زمین در حدود 2.1 سانتی متر  عنوان شده است.
طراحی ظاهری رنو ساندرو استپ وی
ساندرو استپ وی&nbsp;علاوه بر اختلافات ظاهری، تفاوت&nbsp;عمده ای با نمونه سوپر  مینی (هاچ بک) خود ندارد و حس خشونت و هیجان با نگریستن به دو ماشین در  کنار هم کاملاً القا خواهد شد.
اما با وجود شباهتی که به آن اشاره کردیم، تفاوت در نوع رنگ آمیزی  سپرهای عقب و جلو، باربند و قطعات زینتی اطراف گلگیر و رکاب خودرو در مدل  استپ وی مشهود و چشم نواز است.
باربند و اختلاف ارتفاع دو ماشین کاملاً حس بلندتر بودن ارتفاع استپ وی  را به شما می &shy;دهد. جلو پنجره و نوع چراغ ها نیز در مرحله بعد توجه را به  خود معطوف می کند.
هاله مشکی رنگ اطراف چراغ استپ وی، خودرو را بسیار جذاب تر از ساندرویی  معرفی می کند که در برابر استپ وی ناتوان و خسته به نظر می رسد. اما در  مورد آیینه ها و زه های جانبی کاملاً به نوع سلیقه مشتری بستگی دارد که  کدام را انتخاب کند، ساده یا رنگارنگ.
برای تشخیص ساندرو استپ وی دستی و اتوماتیک بهتر است بدانید زه جانبی،  دستگیره و آینه در مدل اتوماتیک همرنگ بدنه بوده و در مدل دستی بی رنگ است  که البته از لحاظ زیبایی کاملا بستگی به سلیقه خریدار دارد.
تفاوت&shy;های یاد شده باعث شده استپ وی بسیار متفاوت با خودرویی باشد که از  آن متولد شده است؛ در هر حال، اختلافات اگرچه ساده هستند، اما تاثیر زیادی  روی ظاهر خودرو گذاشته و توقعات را به عنوان خریدار یک هاچ بک ارزان قیمت  غیر چینی کاملاً برآورده می سازد.
مسلما یکی از مهمترین نکته ها به تغییر رینگ های استپ وی مربوط می شود  که در کنار حذف لبه زیرین سپر جلو، باعث&nbsp;تفاوت ظاهری خودرو شده است.
همچنین گفتنی است که فعلا محدودیت هایی برای عرضه ساندرو با رنگ های غیر  از سفید، نقره ای و مشکی وجود دارد و ساندرو استپ وی نیز از این محدودیت  های مستثنی نیست.
ایمنی رنو ساندرو استپ وی
از لحاظ ایمنی، خودروی نامبرده دارای دو کیسه هوای راننده و سرنشین است  که با فامیل قدیمی خود، یعنی تندر 90 &nbsp;فول آپشن مشابهت دارد. این خودرو از  ترمز ABS به همراه EBD که تولید شرکت بوش است بهره می&shy; جوید.
گفتنی است که این نوع ترمز علاوه بر عدم سر خوردن در جاده از انحرافات  جانبی نیز جلوگیری کرده و تسلط بیشتری در هنگام رانندگی برای راننده فراهم  می آورد.

&nbsp;

همانطور که در تصاویر مشاهده می کنید، اختلاف ارتفاع دو خودو ناچیز به نظر می رسد.

ترمز های جلو دیسکی تهویه شونده و ترمزهای عقب کاسه ای هستند که سیستمی قدیمی و ساده در استاندارد های سال 2016 به حساب می آید.
بد نیست اشاره کنیم که بر اساس آمار &laquo;EURONCAP&raquo; این خودرو در سال 2008  &nbsp;موفق به کسب نشان سه ستاره ایمنی برای بزرگسالان و چهار ستاره برای کودکان  شده است.
مشخصات فنی رنو ساندرو استپ وی
مدل های مختلفی از موتور مانند D4D&nbsp; با حجم 999 سی سی با قدرت ۷۷ اسب  بخار تا K4M HI-&nbsp; FLEX با حجم ۱۵۹۸ سی سی و توان ۱۱۲ اسب بخار روی این  خودرو استفاده شده، ولی هم اکنون موتور KM4 A6 بنزینی برای مدل دستی ۵  سرعته و KM4 C6 &nbsp;برای مدل اتوماتیک با توان ۱۰۵ اسب بخار در ایران عرضه می&shy;  شود.
شتاب 0 تا 100 کلیومتر بر ساعت این خودرو برای مدل های اتوماتیک و دستی  به ترتیب 10.5 و 11.5 ثانیه برای موتور خودرو های تولید داخل ثبت شده که  اندکی با آمار سایت های رسمی دیگر متفاوت است.

ساندرو استپ وی را نخستین بار رنوی برزیل در سال 2008 به عنوان یک خودرو &laquo;کراس اوور&raquo; رونمایی کرد.
موتور 1.6 لیتری ساندرو استپ وی نیز مانند نمونه معمولی ساندرو و ال 90&nbsp;یارای تولید 105 اسب بخار قدرت را دارد.
می توانید در جدول زیر فهرست تمامی پیشرانه هایی که بر روی رنو ساندرو ارائه می شود را مشاهده فرمایید.

    
        
            کد پیشرانه
            حجم
            قدرت (اسب بخار)
            شتاب 0 تا 100
            حداکثر سرعت
        
        
            1.0 16v D4D
            999&nbsp;cc
            &nbsp;77
            14.1 s
            161&nbsp;km/h
        
        
            1.2 16v D4F
            1,149&nbsp;cc
            75
            13.6 s
            161&nbsp;km/h
        
        
            1.4 8v K7J
            1,390&nbsp;cc
            75
            13.0 s
            161&nbsp;km/h
        
        
            1.6 8v K7M
            1,598&nbsp;cc
            85
            12.9 s
            169&nbsp;km/h
        
        
            1.6 16v K4M
            1,598&nbsp;cc
            105
            11.3 s
            181&nbsp;km/h
        
        
            1.6 16v K4M
            1,598&nbsp;cc
            112
            10.8 s
            195&nbsp;km/h
        
    

از جمله معدود تغییرات فنی استپ وی نسبت به مدل های عادی ساندرو می توان  به استفاده از کلاچ هیدرولیکی به جای کلاچ سیمی و تغییرات جزئی گیربکس در  راستای رفع مشکل روغن ریزی از ناحیه نزدیک به پلوس ها اشاره کرد که اشکالی  متداول برای خانواده تندر 90 به حساب می آید.
از طرف دیگر در مدل دنده دستی، ماهک بندی مکانیزم تعویض دنده ها نیز با  مکانیزم کابلی جایگزین شده و شاهد حذف گردگیرهای پولوس و استفاده از کاسه  نمد برای آب بندی روغن گیربکس هستیم.
براساس اطلاعات رسمی کمک فنرهای عقب ساندرو استپ وی نیز با ساندرو هاچ بک متفاوت است.



ضرایب دنده گیربکس جدید JHQ که برای مدل ساندرو استپ وی استفاده شده است.

فضای کابین رنو ساندرو استپ وی:
پس از گشودن درب خودرو هیچ تغییری نسبت به نسخه هاچ بک رنو ساندرو احساس  نمی &shy;کنید. همه چیز همانطوریست که بود و شاید جالب باشد که بدانید کابین  ساندرو استپ وی و ساندرو هاچ بک، در واقع با تندر 90 فیس لیفت که در آینده نزدیک توسط ایران خودرو رونمایی می شود نیز مشابهت کامل دارد.

اما نکته جالب در این است که اگر تندر 90 داشته اید و حال به داخل استپ  وی بروید هرگز از ظاهر آراسته و در عین حال ساده&shy; ی آن شکایت نخواهید کرد.  به هر حال قیمت آن با توجه به کیفیت کلی تا حدودی قابل دفاع&nbsp;به نظر می رسد.
اگرچه ساندرو و استپ وی بر اساس یک سوپر مینی طراحی شده اند، اما قبل از  سواری تصور اینکه چقدر فضا برای راننده و سرنشین وجود دارد، سخت است.
تجهیزات، امکانات و آپشن های رنو ساندرو استپ وی
با وجود داشتن امکاناتی از قبیل آينه هاي جانبي برقي مجهز بهمراه گرمكن،  شيشه بالابر برقي جلو و عقب، سيستم ضد سرقت (Immobilizer)، كامپيوتر  اطلاعات سفر، احتیاج به آپشن هایی از قبیل سنسور دنده عقب، ضبط و باند  مناسب و دلخواه، صندلی زیبا، سان روف و&hellip; در مقایسه با مدل های چینی کاملاً  در این خودرو مشهود است.

فضای چرخش سر راننده و جلوی پا بسیار مناسب است و داخل کابین به گونه ای  طراحی شده که سه نفر با قد و قامت متوسط می &shy;توانند از صندلی عقب استفاده  کنند.
ارگونومی و دسترسی راننده به ادوات داخلی کابین خودرو نیز بسیار خوب  طراحی شده است و به لطف درب صندوق عقب بسیار بزرگ و خوش فرم، حمل اشیا بزرگ  چندان سخت به نظر نمی رسد.

فضای صندوق ساندرو استپ وی به گونه ایست که،&nbsp;در حالت تا بودن صندلی های  عقب، گنجایش حمل بار به 1200 لیتر می رسد و در حالت ایستاده 320 لیتر  گنجایش فضای عقب است.
اما برای کسانی که می خواهند از این خودرو برای حمل بار و جابجایی وسایل  سنگین به کرات بهره جویند، با توجه به این که صندلی های این ماشین کاملاً  به صورت تخت نمیخابند و باز و بسته کردن آنها نیز زیاد راحت نیست، خرید  ساندرو استپ وی به عنوان ماشین همه فن حریف توصیه نمی&shy;شود.
براساس استاندارد euro n cap،&nbsp;دو نوع تست برخورد از مقابل و جانبی روی  ماشین انجام شده است که در تصادف روبرو، خم شدن ستون های A و در تست تصادف  جانبی، ضعف بدنه در جذب نیروی تصادف، دلیل کاهش امتیاز ایمنی ساندرو استپ  وی عنوان شده است.
البته رنو با مهندسی خوب خود موفق شد تا در زمان ارائه نسل دوم، با چند  تغییر نسبتا کوچک، 4 ستاره ایمنی را برای ساندرو کسب کند، اما متاسفانه  فعلا برنامه ای برای عرضه این مدل 4 ستاره در بازار ایران وجود ندارد.
در تست انجام گرفته&shy; ی تصادف از مقابل هم آزمایش با موفقیت انجام شد و  فقط در آزمایش سنگین تست جانبی بوده که به آدمک آسیب رسید و خودرو نمره ای  ضعیف گرفت. در واقع از این اتومبیل انتظار می رود که امکاناتی مانند کنترلر  پایداری خودرو و کیسه های هوای کناری را کامل داشته باشد.



تست تصادف رنو ساندرو در سال 2008 و کسب سه ستاره ایمنی

تجربه رانندگی با ساندرو استپ وی
در مقایسه با نسخه اولیه، استپ وی به دلیل بهره جستن از ارتفاع بالاتر  بدنه از شاسی نسبت به ساندرو مقدار بیشتری از ناهمواری های جاده را جذب  خواهد کرد و در نتیجه سواری نرم تری را ارائه خواهد نمود.
البته باید در نظر داشت این بدین معنی نیست که راننده توقع مصاف با هر  پستی و بلندی جاده را از استپ وی داشته باشد، بلکه ارتفاع بالاتر به فنرها  اجازه حرکت و جذب بهتری را می&shy;دهد.

در مقابل نیروی&shy;های جانبی بیشتر خود را روی ماشین نشان خواهند داد و  البته این نیرو ها می توانند منجر به واژگونی شوند، بنابراین باید در مانور  دادن با ساندرو استپ وی کمی محتاطانه عمل کنید.

در مواجهه با این شرایط تنها عامل فرمان خودرو است که حس دقیقی را به  راننده منتقل نمی کند و فاقد درکی از موقعیت پیش آمده است. پس در پیچ&shy;ها  باید مراقب سرعت باشیم.
نکته مثبت دیگری هم وجود دارد و آن وجود وزن نسبتا کم این خودرو باعث مانور بسیار مناسب در سطح شهر خواهد بود.
قیمت و شرایط بازار رنو ساندرو استپ وی
شاید مهمترین نکته در محصولات رنو که در داخل تولید می&shy;شوند نسبت قابل  قبول بین قیمت و کیفیت آنهاست. با این حال افزایش قیمت ساندرو استپ وی در  مقایسه با ساندرو معمولی توجیه منطقی چندانی ندارد.

قیمت تعیین شده برای ساندرو استپ وی دنده دستی حدود 46 میلیون تومان و  برای مدل اتوماتیک حدود 53 میلیون تومان تعیین شده است و این در حالیست که  بسیاری از مشتریان، عمده ضعف اصلی خانواده ساندرو و ال 90 را ضعف در طراحی  داخلی کابین و کمبود امکانات و آپشن های رفاهی می دانند.
با این وجود در شرایطی که عمده خودروهای زیر 70&nbsp;میلیون در بازار تبدیل  به نمونه های بی کیفیت و یا چینی شده اند و حتی در چنین بازه قیمتی، شانس  چندانی برای خرید خودرو های دست دوم شاخص هم وجود ندارد، شاید ساندرو استپ  وی را&nbsp;می توان&nbsp;جذابترین و با کیفیت ترین خودرو غیر چینی معرفی کرد.

در خاتمه لازم است اشاره کنیم که در بازار قطعات لازم برای تبدیل ساندرو  هاچ بک به ساندرو استپ وی عرضه می شوند و اگر عده ای از خریداران ساندرو،  بخواهند که هاچ بک خود را به شکل &nbsp;وشمایل مدل استپ وی در آورند، می  توانند&nbsp;با نصب باربند، تغییر رینگ ها و چراغ ها و رنگ آمیزی سپر ها به هدف  خود دست یابند..

&nbsp;]]></description>

<pubDate>Fri, 26 Jun 2026 14:16:58 +0330</pubDate>
</item>


<item>
<title>قفل ریموت دار</title>
<link>https://perid.loxblog.com/قفل-ریموت-دار</link>
<guid>https://perid.loxblog.com/قفل-ریموت-دار</guid>

<description><![CDATA[
فروش انواع قفل ریموت دار
قفل ریموتی

&nbsp;
&nbsp;
قفل ریموتی درب شرکت&nbsp;- قفل مدیریتی اسپانیایی
&nbsp;
قفل برقی ریموتی کنترلی درب چوبی ساخت کمپانی Openers &amp;  Closers اسپانیا جهت کنترل تردد
افراد به اتاق های داخلی ساختمان کاربرد  دارد .
بعنوان مثال


اگر درب ورودی اتاق مدیر شرکتی علاوه بر جک آرام بند به این  سیستم مجهز باشد ، هنگامی که فردی 
اتاق را ترک کند آرام بند درب را بسته و  قفل می نماید و

در صورتی که فردی دیگری بخواهد وارد اتاق شود نیازی نیست که مدیر از پشت میزش بلند شده و درب 
را باز کند ،

فقط کافیست که ایشان و یا منشی کلید ریموت را زده تا اینکه درب باز شود
کمپانی
Openers &amp; Closers

یکی از پیشتازان تولید قفل برقی در جهان می باشد و محصولات  این شرکت با بالاترین استاندارها و تائیدیه 
های اتحادیه اروپا ارائه می  گردد .
&nbsp;
برای خرید و اطلاعات بیشتر در مورد قفل ریموت دار اینجا کلیک کنیذ]]></description>

<pubDate>Fri, 26 Jun 2026 14:16:58 +0330</pubDate>
</item>


</channel>
</rss>

